Nucleofill Mikołów

Nucleofill Mikołów to nowoczesny zabieg odmładzający, preparat zawiera polinukleotydy do głębokiej odbudowy i biorestrukturyzacji skóry. Nucleofill Mikołów to innowacyjny zabieg wywołujące trzy kluczowe efekty dla skóry:

  • Lifting (zagęszczenie i napięcie skóry)
  • Działanie antyoksydacyjne
  • Nawilżenie
Dla kogo Nucleofill?

To idealny zabieg dla osób, które obserwują u siebie pogorszenie kształtu owalu twarzy, utratę napięcia i nawilżenia skóry. Ze względu na dużą różnorodność protokołów zabiegowych, leczenie można wykonać u każdego pacjenta niezależnie od wieku oraz rodzaju skóry.

Wskazania:

  • utratą elastyczności, wiotkość, brak napięcia skóry
  • opadanie skóry twarzy, utrata owalu, konturu twarzy
  • wiotkość skóry szyi, dekoltu
Lifting na poziomie komórkowym

Skóra po zabiegach produktem Nucleofill zostanie wprowadzona w proces biostymulacji i zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu. Preparat idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Zapoznaj się z cennikiem naszych zabiegów W razie pytań pozostajemy do dyspozycji w zakładce kontakt

Jak wygląda zabieg?

Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

 Lekarz wprowadza Nucleofill za pomocą igły lub kaniuli w kilku punktach.

Zasadniczą kwestią w tym zabiegu jest precyzja podania preparatu w ściśle określone anatomicznie miejsca.

Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie.
Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak.

W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 2-3 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Przy mniej zaawansowanych problemach już jeden zabieg może przynieść oczekiwany efekt.

 

Profhilo Mikołów, medycyna estetyczna Mikołów, cennik zabiegów, kwas hialuronowy Mikołów, wypełnianie zmarszczek Mikołów

Menu