dermatolog, alergolog, endokrynolog, diabetolog, chirurg dziecięcy, chirurg, geriatra, neurolog, pulmonolog, alergolog, internista, specjalista chorób wewnętrznych Mikołów

Poznaj naszych specjalistów

Alergolog Mikołów

Chirurg dziecięcy Mikołów

dermatolog-mikolow

Dermatolog Mikołów

Diabetolog Mikołów

endokrynolog-dzieciecy-mikolow

Endokrynolog dziecięcy Mikołów

Endokrynolog Mikołów

profhilo-mikolow

Medycyna Estetyczna

Pulmonolog Mikołów

Mikołów dermatolog, alergolog, endokrynolog, diabetolog, chirurg dziecięcy, neurolog

Twoja Klinika oferuje Pacjentom do dyspozycji najlepszych lekarzy w mieście Mikołów: Dermatolog, Alergolog, Diabetolog, Endokrynolog, Chirurg dziecięcy. Nasza Przychodnia mieści się w sercu aglomeracji śląskiej, a dokładniej w Mikołowie. Jesteśmy po to, aby oferować wszystkim pacjentom dostęp do nowoczesnych usług medycznych na najwyższym poziomie.

Nasza Specjalistyczna Przychodnia oferuje Państwu szeroką ofertę medyczna, a w niej najlepsi specjaliści, ponad to krótkie terminy i wieloletnie doświadczenie – zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Nasza Specjalistyczna Przychodnia oferuje Pacjentom konsultacje medyczne,  ale także wychodząc Państwu na przeciw zapraszamy do skorzystania z teleporad, aby dowiedzieć się więcej wystarczy się z nami skontaktować.

W naszej Specjalistycznej Przychodni do Państwa dyspozycji są następujący specjaliści:

Dermatolog MikołówTwoja Klinika

Santa Vanaga – Besser  – dr n. med. dermatolog oferuje pacjentom pełen zakres badań diagnostycznych i laboratoryjnych.

Nasz zespół ciągle się rozrasta, dlatego zachęcamy Państwa do obserwowania naszej strony zakładka – Nasi Lekarze

Twoja Klinika w Mikołowie to lekarze specjaliści z powołania, a właściwie to właśnie my! Badamy, doradzamy, pomagamy i fachowo oceniamy wyniki badań. Prowadzimy Cię przez zdrowe życie!

do dyspozycji wszystkich którzy potrzebują pomocy medycznej, do Twojej dyspozycji

Dermatolog Mikołów

Nasz Cel

Za cel nadrzędny stawiamy sobie powrót naszych pacjentów do pełnego zdrowia, a także do sprawności i aktywności fizycznej. Dokładamy starań, aby nasz personel potrafił nawiązać serdeczne relacje z Pacjentami, a w Klinice panował miły i przyjazny klimat, sprzyjający poczuciu swobody , komfortu a zarazem bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – dobro pacjenta jest dla nas najważniejsze! Zapraszamy do kontaktu i rejestracji w naszej Przychodni w Mikołowie.

Zapytaj o termin wizyty

Menu